Hakkımızda

Plugs

Hakkımızda

1989 yılında kurulan Tegas Güvenlik Sistemleri, kurulduğu günden bu yana güvenlik sektörünün tüm dallarında gelişen teknolojiyi sürekli müşterilerine sunmayı hedeflemiş ve bunu başarmıştır. Konusunda deneyimli, tecrübeli, ve sürekli kendini geliştiren dinamik kadrosu ile güvenlik sistemleri sektöründe kalitesini kanıtlayarak haklı bir yere sahip olmuştur. Bugun hizmet verdiğimiz birçok müşterimizi bizi tercih etmiş ve memnun kalmış diğer müşterilerimizin önerileri ile kazandık. Buda işimize verdiğimiz ciddiyeti ve kaliteyi göstermektedir. Tegas Güvenlik Sistemleri olarak ana çalışma prensibimiz her zaman önce müşteri memnuniyetidir.

Faaliyet Alanlarımız
Ev alarm sistemleri, iş yeri alarm sistemleri, ev ve iş yeri yangın kontrol ve ihbar sistemleri, cctv kapalı devre kamera güvenlik sistemleri, gaz kontrol sistemleri, su baskını ihbar sistemleri, access kartlı ve şifreli kapı geçiş sistemleri, göz iris ve parmak izi tanıma sistemleri, mağaza ürün bandrol sistemleri, metal arama dedektörleri, akıllı ev yönetim sistemleri, görüntülü kapı telefon diafonu sistemleri, uzaktan kamera izleme sistemleri, bina güvenlik sistemleri, çevre güvenlik sistemleri, personel takip sistemleri, bekçi tur kontrol sistemleri, acil aydınlatma sistemleri, kişisel savunma ekipmanları gibi güvenlik sektörünün bütününde faaliyet göstermekteyiz.

Kullandığımız Ürünler ve Kalite Anlayışımız
Tegas Güvenlik Sistemleri olarak kullandığımız markalar yılların getirdiği deneyim ve uzman AR-GE kadrosuyla itinayla seçilerek sizlerin hizmetine sunulur. Kalitesini kanıtlamamış, ucuz işçilik üretimi uzak doğu malları, garanti şartlarını yerine getirmeyen, TSE – TUV – CE – ISO gibi kalite belgelerini almamış hiç bir ürün siz müşterilerimizin kullanımına sunulmaz. Kullanmış olduğumuz ürünlerin tümü 2 yıl garantilidir.